Další neotřelý způsob, jak si pomoci s řešením bariér v koupelně. Někdo raději sprchu jiný vanu. Bohužel panelákové koupelny mnoho možností nenabízejí. Téměř vždy je třeba překonat výškový rozdíl mezi vanou či vaničkou a podlahou místnosti. V našem týmu jsme hledali řešení a našli „DVÍŘKA DO VANY“. Poměrně levné a jednoduché řešení bez nutnosti přestavby koupelny.

Každý přemýšlíme dopředu, jak to bude až mi nebudou sloužit nohy, budu sláb a starý. S přibývajícím věkem a snižující se mobilitou se stává otázkou je-li lepší to či ono…. vanu nebo sprchu.

Úskalí ve sprše

  • jistě nevydržím stát celou dobu bezpečně
  • musím překonat hranu/schod vaničky
  • je tu málo místa na to, aby mi někdo pomáhal

Úskalí ve vaně

  • dovnitř to jde snáz než ven. Jak z vany vylezu
  • musím překonat stěnu/hranu do vany
  • potřebuji někoho nebo něco, aby mi z vany pomohl

Navíc pokud už máte koupelnu zrekonstruovanou je těžké a velmi nákladné měnit její dispozice. Například z vany na sprchový kout nebo zvedat podlahu celé koupelny, aby byl přístup snazší.

Hledali jsme tedy nějakou schůdnou cestu a našli „Dvířka do vany“. Montáž, těchto na míru zhotovených dvířek, Vám umožní vstupovat a vystupovat z vany s nutností překonat jen minimální výškový rozdíl mezi podlahou a dnem koupacího prostoru.

Toto velmi jednoduché a elegantní řešení navíc nevyžaduje žádný stavební zásah a je rychlé. Cca během čtyř hodin firma na místě vyřízne ve stěně vany požadovaný otvor a vsadí do nej dvířka z umělého kamene. Dvířka bezvadně těsní a umožní Vám napustit vanu a bez okolků si vychutnat koupel. Potom vanu vypustíte, otevřete dvířka a z vany pohodlně vystoupíte ven … jak prosté.

Instalace dvířek je možná téměř do všech typů van. Firma navíc poskytuje pětiletou záruku a také cena tohoto vylepšení je celkem příznivá.

Pokud Vás tento způsob řešení bariér v koupelně zaujal, neváhejte nás oslovit prostřednictvím návratového formuláře našich webových stránek nebo na kontaktním telefonním čísle.

Pro více informací nás kontaktujte.

Kontaktní formulář